پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود UPC-UPC

Optical Fiber Patch Cord UPC-UPC
شناسه محصول: Patch cord UPC-UPC

قیمت و موجودی به روز است; با خیال راحت خرید کنید !

جهت خرید کالا به صورت تعداد و یا ارسال فوری از طریق WhatsApp مجموعه به شماره 09210929197 پیام بدید.

قیمت :

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱۵۰,۰۰۰ تومان

0 نفر در حال مشاهده محصول هستند

نقد و بررسی پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود UPC-UPC

کابل پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود UPC-UPC برای استفاده و اتصال مودم های فیبرنوری می باشد. که هر دو طرف کانکتور به رنگ آبی می باشد استفاده می شود.

پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود UPC-UPC

مشخصات فنی

نوع فیبر

Single Mode

تعداد کور

Simplex

نوع کانکتور

SC-SC

نظرات

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود UPC-UPC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.