مبدل فیبر نوری به اترنت سینگل مود دی لینک مدل DMC-820SSC

D-Link DMC-820SSC 1000Base-T to 1000Base-LX Single-Mode Fiber (20km,SC) Media Converter
شناسه محصول: DMC-820SSC

قیمت و موجودی به روز است; با خیال راحت خرید کنید !

جهت خرید کالا به صورت تعداد و یا ارسال فوری از طریق WhatsApp مجموعه به شماره 09210929197 پیام بدید.

قیمت :

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مشکی
0 نفر در حال مشاهده محصول هستند

نقد و بررسی مبدل فیبر نوری به اترنت سینگل مود دی لینک مدل DMC-820SSC

مبدل فیبر نوری دی لینک DMC-820SSC یکی ار محصولات سری DMC است. مبدل فیبر نوری به اترنت سینگل مود این سری دی لینک (D-Link) شامل مدیا کانورتر و کیس هایی است که به صورت مستقل (Standalone) و Plug & Play قابل راه اندازی هستند. این محصولات می توانند به راحتی در ایجاد یک شبکه جدید کمک کنند و یا شبکه فعلی شما را گسترش دهند.

مبدل فیبر نوری به اترنت سینگل مود دی لینک مدل DMC-820SSC

مدیا کانورتر DMC-820SSC دی لینک

مدیا کانورتر سینگل مود DMC-820SSC دارای یک پورت گیگابیت اترنت و یک درگاه فیبرنوری 1000BaseLX (SC) است . این مبدل قابلیت کار کردن در حالت Half و Full-Duplex را دارد. همچنین از ویژگی Auto-MDI/MDIX پشتیبانی می کند. می توان این محصول را به صورت جداگانه و مستقل و یا در کنار کیس DMC-1014 استفاده کرد. میتوان در کیس DMC-1014 چندین مدیا کانورتر را در کنار یکدیگر نصب و استفاده کرد.

استفاده از مبدل فیبر نوری DMC-820SSC موجب می شود تا بتوانید رابطه ای بین زیر ساخت مسی خود با شبکه فیبرنوری جدید کنید. از این راهم می توانید بدون صرف هزینه ی زیاد شبکه خود را گسترش دهید و یا سرعت آن را به شکل قابل توجهی بهبود دهید.

اتصال شبکه مسی به فیبرنوری

مبدل های سری DMC دی لینک که مدیا کانورتر DMC-820SSC از جمله آنهاست، دارای تنوع بالایی هستند. از آن جمله می توان به مالتی مود ، سینگل مود و یا کابل های تک رشته ای (Single-Strand Fiber Cable) اشاره کرد. علاوه بر این سری DMC از طیف گسترده ای از فواصل پشتیبانی می کنند و به خوبی پاسخگوی راهکارهای متفاوت تبدیل اترنت به فیبرنوری هستند.

مشخصات فنی

تعداد پورت شبکه

یک عدد گیگابیت (10/100/1000)

رابط‌‌ ها

پورت RJ-45 / پورت فیبر (SC)

تعداد ورودی فیبر

1 عدد 1000M SC/UPC

ابعاد

26 × 70 × 95 میلی متر

قدرت انتقال

20 کیلومتر

طول موج فیبر

1310nm

نشانگر LED

دارد

ورژن دستگاه

E2

نظرات

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل فیبر نوری به اترنت سینگل مود دی لینک مدل DMC-820SSC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.